Loading...

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ     
      
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ   

1 Αλατσατιανός Κυριάκος του Γεωργίου   
2 Ανδρικοπούλου Χρυσούλα του Ιωάννη   
3 Ανδριόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη   
4 Ανεσίδης Ευστάθιος του Δημητρίου   
5 Αντύπας-Χαϊκάλης Παναγιώτης του Ελευθερίου   
6 Ασημακόπουλος Γεώργιος του Περικλή   
7 Βαγενάς Ηλίας  του Κωνσταντίνου   
8 Γεωργακοπούλου Ελένη  του Γεωργίου   
9 Γιαννίκας  Χρήστος του Βασιλείου   
10 Γράψα  Κωνσταντίνα  του Γεράσιμου    
11 Δαρβίρας Αθανάσιος  του Ιωάννη   
12 Δημόπουλος Βασίλης του Ανδρέα   
13 Δουρμούση  Αναστασία  του Κυριάκου   
14 Δρίβα Χρυσούλα του Ιωάννη   
15 Ευσταθίου Αποστόλης του Γεωργίου    
16 Καλλιμάνη Αφροδίτη του Βασιλείου   
17 Κανελλόπουλος  Κωνσταντίνος του Φίλιππα   
18 Κανελλοπούλου  Διονυσία (Σάσσα) του Δημητρίου   
19 Καραβέλας Ανδρέας του Κωνσταντίνου   
20 Καρβελά Ανδριάνα του Κωνσταντίνου   
21 Κούτρα Άρτεμις του Κωνσταντίνου   
22 Κρέσπη  Αγγελική  του Λαζάρου   
23 Κρητικός  Νεοκλής του Δημοσθένη   
24 Κυπριανός Γεώργιος του Αλέξανδρου   
25 Κωστόπουλος Παναγιώτης του Ανδρέου   
26 Λιβάνη Παναγιώτα του Δημητρίου   
27 Λιόλης Γεώργιος του Ηλία   
28 Λόξας  Ζήσιμος του Γεωργίου   
29 Μανιάτης  Βασίλειος  του Νικολάου   
30 Μάρκος Απόστολος του Ανδρέα   
31 Μινέτος Γεράσιμος του Βασιλείου   
32 Μιχαλίτση Αγγελική  του Χρήστου   
33 Μουταφίδης Δημήτριος του Στυλιανού   
34 Μπαράκου  Ευθυμία του Κωνσταντίνου   
35 Μυλωνάς  Φώτης του Νικολάου   
36 Νταγιούκλας Διονύσιος  του Αναστασίου   
37 Ντεμίρης Ηλίας  του Νικολάου   
38 Ντζάνης Χρήστος του Αργύρη   
39 Ντούνια-Θεάκου Μαρία(Μαράγια) του Κυριάκου   
40 Ορφανόπουλος Δημήτριος του Νικήτα   
41 Παπαλέξης Νικόλαος του Γεωργίου   
42 Παπασπυρόπουλος Ανδρέας του Γεωργίου   
43 Παπαχρυσανθάκη  Τασία  του Σωτηρίου   
44 Πεσματζόγλου Αθανασία του Νικολάου   
45 Ράπτης Γεώργιος του Δημητρίου   
46 Σαμολαδάς Παναγιώτης του Δημητρίου   
47 Σωτηρόπουλος Περικλής  του Κωνσταντίνου   
48 Τζιλιάνος  Παναγιώτης του Κωνσταντίνου   
49 Τζουβέκας Κωνσταντίνος του Ιωάννη   
50 Τζιμώτα  Αικατερίνη  του Χριστόδουλου   
51 Φουτρής Ιωάννης του Νικολάου   
52 Φράγκος Φώτης του Παναγιώτη   
53 Χαϊτόγλου  Μαρία  του Προδρόμου   
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΙΟΥ   
1 Αναγνωστοπούλου Ελένη του Αριστείδη   
2 Καλαμπόκας  Μιχάλης του Σπυρίδωνος   
3 Λεβεντέλη Παναγιώτα του Κωνσταντίνου   
4 Λόντος  Αναστάσιος του Νικολάου   
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΑΣ   
1 Κόλλια Αγγελική του Γεράσιμου    
2 Μουταφίδης Ιωάννης  του Στυλιανού   
3 Σωτηρόπουλος  Παναγιώτης του Κωνσταντίνου   
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ   
1 Κυριακοπούλου Μαριλέτα του Πέτρου   
ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ   
1 Σκλίδα Αφροδίτη του Ευαγγέλου    
2 Σταματοπούλου Αναστασία του Νικολάου   
      
Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων   
(και οι οικισμοί Μπάλα, Σκιόεσσα και Χάραδρος)   

1 Αγγιούς  Ιωάννα του Νικολάου   
2 Γιαννακόπουλος Νικόλαος του Αθανασίου   
3 Τζουβέκα  Αντριάννα του Χρήστου   
4 Κοκκώνη  Σοφία  του Νικήτα   
5 Μπογδάνου  Ελισσάβετ του Γερασίμου   
6 Ντρενογιάννη  Ελένη  του Ηλία   
7 Πιέρρος  Παναγιώτης του Σωτηρίου   
      
Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων
   
1 Δαβίλας  Σωτήρης του Νικολάου   
2 Κοκκώνη  Ευαγγελία  του Νικήτα   
3 Νικολακόπουλος  Γεώργιος του Αθανασίου   
4 Νικολακοπούλου  Διονυσία  του Χρήστου   
5 Παρασκευόπουλος Αριστοτέλης του Νικολάου   
6 Σωτηριάδου  Ερμοφίλη του Αναστασίου   
7 Ψυλλοπαναγιωτοπούλου Αντιγόνη του Γεράσιμου   
      
Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων   
1 Ελευθερίου  Χρήστος του Φρατζέσκου   
2 Κυπριανού  Ελένη του Νικολάου   
3 Κουλούρη  Μαριάνθη  του Αγγελου   
4 Μάρκος  Ανδρέας  του Αποστόλη   
5 Μπουσέ Σταυρούλα  του Εμμανουήλ   
6 Νταβλούρος  Χρήστος του Αχιλλέα   
7 Τζανάκου Σταυρούλα  του Νικολάου   
8 Χαραζίδη-Κακού Όλγα του Σωτηρίου   
      
Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων   

1 Αποστολοπούλου Ελένη  του Παναγιώτη   
2 Ασημακοπούλου  Ελένη  του Ηλία   
3 Βέρρας  Δημήτρης του Αποστόλου   
4 Γιώτη  Ευαγγελία του Νικολάου   
5 Δέδες  Κωνσταντίνος του Πέτρου   
6 Καρμαλής Γεώργιος του Αθανασίου   
7 Κούτρας Κωνσταντίνος του Αρτεμίου   
8 Κοτσαύτης  Δημήτρης του Κωνσταντίνου   
9 Μπουγά Ειρήνη  του Γεωργίου   
          
Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου    

1 Μανδραπήλια  Βασιλική  του Παναγιώτη   
2 Τζουβέκας Βασίλειος του Ιωάννη   
3 Σωτηρόπουλος Κωνσταντίνος του Κλεομένη   
      
Δημοτική Κοινότητα  Βραχνείκων  
 
1 Κυπριανού Βασιλική  του Αθανασίου   
2 Καμπέρης Χαράλαμπος του Θεοδωρή   
3 Τζουβέκας  Ιωάννης του Χρήστου   
      
Δημοτική Κοινότητα Οβρυάς    

1 Ευγγελιστή Παναγιώτα του Κωνσταντίνου   
2 Χριστόπουλος  Νικόλαος του Ανδρέα   
3 Χριστοπούλου  Χριστίνα  του Ανδρέα   
      
Δημοτική Κοινότητα Παραλίας    

1 Γαβριήλ Αντώνιος του Διονυσίου   
2 Σχοινάς  Φίλιππας  του Ζήσιμου   
3 Αντύπας-Χαικάλης Αναστάσιος  του Ελευθερίου   
      
      
Δημοτική Κοινότητα Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου)   
1 Κτενάς  Διονύσιος του Λάμπρου   
2 Λιακόπουλος Παναγιώτης του Αθανασίου   
3 Τερλεπάνης Ιωάννης του Ζαφείρη   
      
Δημοτική Κοινότητα Σαραβαλίου    
1 Αντύπα-Χαικάλη Φωτεινή του Κλεομένη   
2 Κυριαζής Αθανάσιος του Ιωάννη   
3 Ρούμπα  Γεωργία  του Ιωάννη   
      
Τοπική Κοινότητα Ακταίου (Βερναδέικα)    
1 Σιλαϊδης Γεώργιος του Βασιλείου    
      
Τοπική Κοινότητα Ελικίστρας    
 
1 Ντρενογιάννης  Ηλίας  του Κωνσταντίνου    
      
Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας   
  
1 Αποστολόπουλος  Κωνσταντίνος του Δημοσθένη    
      
Τοπική Κοινότητα Καμινίων     

1 Ντεμίρη Ανδριάνα του Κωνσταντίνου    
      
Τοπική Κοινότητα Κρήνης Πατρών    

1 Καρώκης Αποστόλης  του Ανδρέα    
      
Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου    
1 Κιραμάς Δημήτρης  του Χρήστου    
      
Τοπική Κοινότητα Σελλών     

1 Σπυρούλιας  Αγγελος του Νικολάου    
      
Τοπική Κοινότητα Σουλίου   
   
1 Τερλεπάνη  Σταυρούλα του Ζαφείρη    
      
Τοπική Κοινότητα Ψαθοπύργου   
 
1 Λαζανά Ηλιάνα του Παναγιώτη   

 
© Copyright 2013 - 2017 Nικόλαος Τζανάκος - Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Πατρέων